Autožiarovky OSRAM

Prečo kupovať autožiarovky OSRAM?

OSRAM vyrába veľký podiel svetelných zdrojov pre skupinu najnáročnejších a najkritickejších zákazníkov na celom svete. Hovoríme o veľkých nadnárodných výrobcoch automobilov.

Pod tlakom konkurencie a pri zvyšujúcich sa bezpečnostných štandardoch veľké značky automobilového priemyslu každoročne postavia svojich partnerov a subdodávateľov pred problém neustáleho nárastu požiadaviek na kvalitu a výkonnostné očakávania...

– zvlášť v oblasti osvetlenia.

Ak za týchto podmienok výrobca dokáže dodávať svoje svetelné zdroje každú sezónu do polovice celosvetovej produkcie automobilov, to hovorí o kvalite podstatne viac ako tisíc slov.

OSRAM je číslo 1 na celom svete, čo sa týka aplikácií v oblasti automobilového osvetlenia a dodávky originálnych dielov pre všetkých dôležitých výrobcov automobilov a svetlometov pre automobily.


Čo treba vedieť:

OSRAM vyrába svetelné zdroje pre trh náhradných dielov v rovnakej kvalite a podľa rovnakých špecifikácií a výrobných noriem výrobcov automobilov, aká sa dosahuje pri výrobe originálnych dielov určených na výrobu automobilu.
(originálne náhradné diely podľa čl.1. (t) vyhlášky č. 1400 2002).


Výrobky OSRAM určené na modernizáciu, ako napr. NIGHT BREAKER, COOL BLUE, SILVERSTAR, LIGHT@DAY, DIADEM, SUPER, ALLSEASON SUPER – sú úplne totožné s typmi svetelných zdrojov, ktoré sa používajú pri sériovej výrobe automobilov, sú preto originálnymi náhradnými dielmi.

PRODUKTY:


NIGHT BREAKER PLUS

night braker

Pravdepodobne najjasnejšie halogénové žiarovky na svete

- teraz s novou technológiou pre ešte lepšiu životnosť

Ideálna autožiarovka pre vodičov, ktorí chcú jazdiť bezpečnejšie s lepším svetlom.

Vďaka špeciálne vyvinutému vysoko výkonnému vláknu a modréj prstencovej vrstve, autožiarovky produktovej skupiny NIGHT BREAKER PLUS:

svietia o 90% viac na cestách*
majú o 35m dlhší svetelný lúč
vyžarujú o 15% belšie svetlo

*v porovnaní so štandardnou žiarovkou

Dlhší svetelný lúč osvetlí nebezpečenstvo a prekážky na ceste podstatne skôr – získa sa tak vzácny čas na reakciu, ktorá môže zachrániť životy!

Belšie svetlo autožiaroviek NIGHT BREAKER PLUS prispieva ku komfortnejšej jazde a znižuje nebezpečné zaťaženie očí.

Navyše patentovaná modrá vrstva zabraňuje ožiareniu protiidúcich vodičov, usmernený svetelný lúč je sústredený 75 – 100 m pred vozidlo - presne tam, kde ho potrebuje mať.

Jedinečný dizajn autožiaroviek NIGHT BREAKER PLUS vylepší výzor vašich svetlometov. Typický strieborný vrchlík (H4, H7, H11) a modrá prstencová vrstva dodajú tejto autožiarovke typický charakter.

NIGHT BREAKER PLUS má o 50% dlhšiu životnosť ako predchádzajúca generácia NIGHT BREAKER. To bolo dosiahnuté špeciálnym dizajnom vlákna a optimálnou zmesou pridaných plynov. Vysoko kvalitné pozlátené kontakty (H4, H7) umožnia vynikajúcu vodivosť.

Autožiarovky NIGHT BREAKER PLUS sú vhodné ako náhrada všetkých typov halogénových autožiaroviek a sú legálne v celej Európe.

nightbraker


ULTRA LIFE

ultra life

A svieti ďalej a ďalej a ďalej a ďalej...

Aké mrzuté pre motoristov – uprostred noci sa vám náhle vypáli žiarovka v jednom zo svetlometov. Čo najskôr potrebujete nájsť a inštalovať náhradnú, lebo nefunkčný svetelný zdroj znamená veľké bezpečnostné riziko.
Vodiči, ktorí často jazdia v noci alebo preferujú bezpečnú jazdu so zapnutými svetlometmi počas dňa, to veľmi dobre vedia. Keďže ich svetlomety sú stále zapnuté, žiarovky v ich vozidlách sa vypália častejšie ako obyčajne.

ULTRA LIFE je perfektným riešením až s trojnásobnou životnosťou v porovnaní s obyčajnými žiarovkami. OSRAM je prvým výrobcom, ktorý ponúka trojročnú záruku na žiarovky do svetlometov ULTRA LIFE.
Nové žiarovky ULTRA LIFE pomáhajú ušetriť množstvo starostí a servisných nákladov aj pre majiteľov vozidiel, ktorých žiarovky alebo svetlomety sú ťažšie prístupné. A okrem výhod pre vodičov, výdrž žiaroviek je prínosom aj pre životné prostredie – menej výmen svetelných zdrojov znamená menej odpadu.

Žiarovky do svetlometov ULTRA LIFE dosahujú vysoké skóre aj čo sa týka dizajnu. Ich strieborný vrchlík sa “stráca” v reflektore svetlometu. Tento jav umožňuje získať zvlášť elegantný vzhľad vo svetlometoch s čírym sklom.

Tento typový rad dopĺňajú trvácne signalizačné žiarovky ULTRA LIFE (nahrádzajú známe žiarovky LIGHT@DAY).


COOL BLUE - dizajnová autožiarovka

cool blue

Chcete dobre vidieť a chcete mať moderné modrobiele svetlo, ktoré toľko nenamáha zrak? Tak sú tu pre vás senzačné žiarovky OSRAM COOL BLUE.


SILVERSTAR

Silverstar

Autá sa vyrábajú čoraz bezpečnejšie, a to platí aj o ich osvetlení. Aby sa dali splniť neustále narastajúce požiadavky vodičov, OSRAM vyvinul typový rad automobilových žiaroviek SILVERSTAR.


Výnimočné vlastnosti
Vďaka špeciálnej technológii žiarovky OSRAM SILVERSTAR osvetľujú vozovku v kritickom pásme 50 až 75 m pred vozidlom svetlom intenzívnejším až o 50 % v porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami (v závislosti od typu svetlometu). Skutočnosť, že svetelný kužeľ je dlhší až o 20 m, ponúka ešte vyššiu mieru bezpečnosti. Prekážky a iné nebezpečné miesta sa dajú spozorovať skôr a lepšie, čo platí aj pre vodorovné dopravné značenie.


Jasný a pekný vzhľad
Toto pôsobivé zdokonalenie výkonu sprevádza štýlový dizajn. Automobilové žiarovky OSRAM H4 a H7 SILVERSTAR majú strieborný vrchlík, ktorý je zosúladený s pozadím reflektora. Vďaka špičkovej technológii si túto vlastnosť zachovávajú počas celej životnosti. Žiarovky OSRAM SILVERSTAR sa preto dokonale hodia do moderných svetlometov s čírym sklom. Perfektná automobilová žiarovka pre všetkých vodičov, ktorí ocenia nielen vyššiu bezpečnosť, ale aj pekný vzhľad.


ORIGINAL LINE

original line

Nechcete mať obavy, aký typ žiarovky je pre vás ten správny? Chcete mať istotu, že ste si vybrali správne? Typový rad spoľahlivých štandardných halogénových žiaroviek OSRAM je potom pre vás tým ideálnym riešením.


XENARC COOL BLUE - dizajnová xenonová žiarovka

Určené pre tuningových špecialistov a športových vodičov s tendenciou k individualnému štýlu a výrazným upútavacím efektom (farba svetla 5000 Kelvin)

D2S osram


XENARC - originálna Xenonová žiarovka

Svetlomety XENARC od firmy OSRAM sú jasnejšie, s dlhšou životnosťou a ekonomickejšie ako konvenčné halogénové autožiarovky.

D1S Osram


Zdroj: Osram.sk


Užitočné informácie

Zľavnené produkty

Žiadne zľavnené produkty

Odber noviniek